Obuwie na zamówienie: taneczne • ślubne • wizytowe

Carla: buty ślubne damskie

Cena podstawowa

480 zł

Co zawiera cena? Rozwiń ↓

Cena podstawowa zawiera:

 • wykonanie obuwia na zamówienie
 • dowolny kolor z próbnika satyn i skór ekologicznych
 • możliwość łączenia różnych kolorów
 • wnętrze Elite
 • podeszwa SensaSoft lub SensaSmart
 • dowolny obcas

Pozostałe opcje za dopłatą.

Dostępne rozmiary: 32–43 EU

Swarovski kryształy buty zdobione
Wnętrze
 • Elite - całe wnętrze ze skóry naturalnej domyślnie
Wkładka
 • Wkładka ProComfort +30 zł. Polecamy tę opcję!
Podeszwy
 • SensaSoft - szczególnie polecana, na uroczystość i do tańca domyślnie
 • SensaSmart - tylko na uroczystość (sztywna)
Wszystkie dopłaty dotyczą całej pary. W przypadku łączenia kilku kolorów dopłata za materiał wynosi tyle, ile najdroższy wybrany kolor.

Aktualny termin realizacji zamówień:  ok. 4 tygodni

(czyli zamówienie dzisiaj złożone będzie gotowe na ok. 30.10)


Zamawianie na odległość (telefonicznie, mailowo)

Przy składaniu zamówienia prosimy:

1. Wybrać model
2. Wybrać opcje wykonania (kolor, obcas, podeszwa etc.)
3. Zmierzyć stopy wg naszego przewodnika i podać pomiary.
4. Uzgodnić termin wykonania i sposób dostarczenia (odbiór osobisty, przesyłka kurierem).
5. W przypadku wysyłki proszę podać adres dostarczenia wraz z numerem telefonu.
6. Płatność na konto proszę dokonać dopiero po potwierdzeniu zamówienia i kwoty z naszej strony!

7. Proszę zapoznać się z Regulaminem i Polityką prywatności wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w celu realizacji zamówienia. W tym celu proszę w mailu wpisać klauzulę.
"Zapoznałem/am się z treścią Regulaminu i Polityki prywatności, związanej z realizacją zamówienia".


Wszystkie dane proszę podać:
 • mailem
  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 • telefonicznie
  pon - pt. w godz. 12 – 16
  Tel. +48 12 270 13 13, +48 12 270 15 01Kupowanie i zamawianie na miejscu (w Salonie Firmowym)

Poniedziałki: 11.00 – 16.00
Wtorek - Piątek: 11.00 – 19.00
Soboty: 10.00 – 15.00
Niedziele: nieczynne

Posiadamy przekrojową kolekcję na półkach, którą można przymierzyć i zakupić na miejscu. Zapraszamy również do stworzenia swoich spersonalizowanych butów - kolory, obcasy, dodatki oraz tęgość dopasowana do Twoich stóp!

W przypadku składania zamówienia prosimy o pozostawienie zadatku (min. 50 zł / parę, posiadamy możliwość płatności kartą/NFC/BLIKiem)


Godziny otwarcia:
zakładka Salon Firmowy

W razie wątpliwości zawsze można uzyskać u nas pomoc w zakresie wyboru poszczególnych opcji.

Wszystkie podane na stronie ceny to ceny brutto.

Przed złożeniem zamówienia (mailowego, telefonicznego) proszę wykonać pomiar według poniższego przewodnika i podać wszystkie punkty pomiaru przy zamawianiu.

Jeśli zamawiają Państwo kolejny raz, proszę jedynie dodać wzmiankę, że jest to kolejne zamówienie. Państwa miary trzymamy w bazie przez 6 lat od ostatniego zamówienia.

Wszystkie jednostki proszę podawć w centymetrach (cm).
Centymetr zaciskamy lekko, bez dodawania luzu.

1. Numer zazwyczaj noszonego obuwia.
Jest to dla nas jedynie miara porównawcza. Mamy inną rozmiarówkę, nieco zaniżoną w stosunku do większości dostępnych butów w sprzedaży, zatem naklejony numeratorek może być inny niż zazwyczaj noszony.

(W przypadku wersji Professional w butach do łaciny prosimy wybrać czy buciki mają zostać wykonane jako "za krótkie" czy typowe.
Wersja "za krótka" to obuwie, w których mają wystawać palce poza obrys czubka wraz z przesunięciem cholewki do przodu, aby lepiej obejmowała tak nienaturalne ułożenie stopy w obuwiu)

2. Długość obu stóp (cm)
3. Obwód stóp przez palce (cm)
4. Obwód przez śródstopie (cm)

1. DŁUGOŚĆ STOPY

Całym ciężarem ciała stanąć na kartce papieru i obrysować stopę. Zmierzyć długość obrysu od pięty do najdłuższego palca - niekoniecznie musi to być największy palec.
Dodatkowo mogą Państwo podać długość wkładki aktualnie noszonej (jednak tylko przy pomiarze w obuwiu otwartym, w zamkniętym zmierzenie wkładki jest obarczone wysokim błędem).

 

2. OBWÓD STOPY PRZEZ PALCE

Całym ciężarem ciała stanąć na centymetrze krawieckim i zmierzyć obwód stopy od miejsca gdzie "wyrasta" mały palec do miejsca gdzie jest tzw. haluks (kość przy dużym palcu)

3. OBWÓD ŚRÓDSTOPIA

Całym ciężarem stanąć na centymetrze krawieckim i zmierzyć obwód - tak jak na poniższych zdjęciach.
W przypadku obuwia męskiego, proszę mierzyć bliżej pięty - tam gdzie kończy się zazwyczaj sznurowanie obuwia.

W przypadku otrzymania obuwia niedopasowanego, prosimy o kontakt i przekazanie najważniejszych informacji, które będą potrzebne przy korekcie lub wymianie na inny rozmiar/tęgość. Koszty przesyłki w naszą stronę ponosi zamawiający, natomiast korekta/wymiana wraz z odesłaniem jest po naszej stronie.

 

 

 

 

Przy przesyłce konieczne jest podanie nr telefonu.

Ceny przesyłek:

 KosztCzas dotarcia przesyłki
Kurierska 18 zł 1 – 2 dni roboczych od nadania
Zagraniczna

cena zależnie od kraju *

Europa: do 3-5 dni roboczych
Wielka Brytania brak możliwości wysyłki -

* na podstawie indywidualnej kalkulacji (potrzebny kod pocztowy i kraj docelowy)

Regulamin serwisu internetowego Sensatiano.eu

 1. Postanowienia wstępne

 

Niniejszy regulamin określa zasady sprzedaży i zamawiania za pośrednictwem Serwisu Internetowego działającego pod adresem www.sensatiano.eu.

 

Właścicielem serwisu jest firma "Sensatiano Katarzyna Brożek" (zwana dalej Sprzedawcą) z siedzibą w Mogilanach, ul. Działy 5, kod pocztowy 32-031, NIP: 6792790899 Kontakt: tel. 12 270 13 13, 12 270 15 01 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przed złożeniem zamówienia należy zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu. Dokonując zakupu poprzez Stronę Kupujący akceptuje postanowienia zawarte w niniejszym regulaminie.

 

Niniejszy regulamin stanowiący integralną część Transakcji pomiędzy Kupującym a Sprzedającym zostaje udostępniony z uwagi na:

 • art. 8 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144 z 2002 r., poz. 1204 z późn. zm.)

 • art. 12 ust.1,  art. 18 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 827).

 • obowiązek informacyjny przewidziany w Rozporządzeniu o ochronie danych osobowych (w skrócie RODO/GPRD)

II. Inne definicje

 

Strona  - serwis internetowy działający pod adresem www.sensatiano.eu

 

Kupujący - osoba fizyczna lub prawna dokonująca Transakcji za pośrednictwem Strony.

 

Towar - produkt oferowany Kupującemu na Stronie Sprzedawcy.

 

Transakcja - umowa zawarta między Kupującym a Sprzedawcą, której przedmiotem jest zakup Towaru przez Kupującego na podstawie złożonego Zamówienia, potwierdzonego przez upoważnionego przedstawiciela Sprzedawcy.

 

Zamówienie - prawidłowo sporządzone oświadczenie Kupującego o zakupie Towaru oferowanego na Stronie Sprzedawcy. Oświadczenie powinno zawierać dane osobowe Kupującego (lub występującej w jego imieniu osoby) oraz Towar wraz z niezbędnymi cechami.

 

Kurier - firma spedycyjna lub operator pocztowy działająca na zlecenie Sprzedawcy w celu dostarczenia Towaru Kupującemu.

 

III. Warunki transakcji

 

 1. Kupujący może dokonać transakcji składając Zamówienie:

2. Towary oferowane na Stronie są fabrycznie nowe, wyprodukowane z dochowaniem należytej staranności i zasad sztuki branżowej, są wolne od wad prawnych i wprowadzone na rynek polski zgodnie z obowiązującym prawem.

 

3. Kupujący składając Zamówienie określa cechy zamawianego Towaru (model, kolorystyka, obcas) zgodnie ze wskazówkami na podstronie Zamów. Wygląd Towaru oferowany na Stronie jest propozycją wykonania. Wygląd zewnętrzny Towaru jak i użytych do jego wyprodukowania materiałów (w szczególności kolory i odcienie) widoczny na urządzeniach Kupującego (ekran) lub w postaci wydruku mogą różnić się od rzeczywistych, w zależności od właściwości i ustawień tych urządzeń.

 

4. Kupujący składając Zamówienie emailem lub przez formularz zamówienia próbek materiałów otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia do 3 dni roboczych. W przypadku braku potwierdzenia zamówienia przez Sprzedawcę w tym czasie, Kupujący jest zobowiązany skontaktować się ze Sprzedawcą najlepiej telefonicznie w celu wyjaśnienia statusu wysłanego zamówienia.

 

5. W przypadkach budzących wątpliwość co do podanych przez Kupującego parametrów w Zamówieniu a mających bezpośredni wpływ na prawidłową realizację Transakcji, upoważniony przedstawiciel Sprzedawcy skontaktuje się z Kupującym w celu wyjaśnienia lub też uzupełnienia podanych danych.

 

6. W odpowiedzi na Zamówienie przedstawiciel Sprzedawcy potwierdza prawidłowość wybranych przez Kupującego parametrów Towaru, a także danych osobowych i adresowych niezbędnych w celu dopełnienia Transakcji przez Sprzedawcę. Odpowiedź zawiera skalkulowaną cenę za Towar wraz z ewentualnymi kosztami dostarczenia Towaru przez Kuriera na wskazany w Zamówieniu adres oraz zakreślony termin realizacji Zamówienia.

 

7. Zamówienia po weryfikacji przez przedstawiciela Sprzedawcy zostają przyjęte do realizacji poprzez potwierdzającą klauzulę “Zamówienie zostało przyjęte do realizacji”.

 

8. Kupujący po otrzymaniu kalkulacji cen i terminu realizacji może zrezygnować z dokonania Transakcji bez podania przyczyny lub dokonać modyfikacji Zamówienia.

 

9. Transakcję uznaje się za zawartą po wykonaniu płatności przez Kupującego w formie określonej w Zamówieniu.

 

10.Zamówiony Towar dostarczany jest Kupującemu przez Kuriera wybranego przez Sprzedawcę na adres wskazany w Zamówieniu. Kupujący w Zamówieniu wybiera proponowaną przez Sprzedawcę opcję doręczenia wraz z wysokością kosztów doręczenia.

 

11. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za realizację Transakcji zgodnie z treścią zamówienia przekazaną przez Kupującego, jeżeli informacje te były nieprawdziwe (w szczególności dotyczy to adresu do doręczeń, numeru telefonu lub adresu email) i miało to wpływ na wykonanie Transakcji.

 

IV. Ceny towarów i koszty doręczenia

1.Ceny Towarów oferowanych przez Sprzedawcę na Stronie wyrażone są w polskich złotych (PLN) i obejmują podatek VAT.

 

2. W chwili składania Zamówienia przez Kupującego wiążące dla stron są ceny aktualnie obowiązujące, nawet jeśli po złożeniu Zamówienia, a przed dokonaniem płatności uległy zmianie.

 

3. Koszty dostarczenia Towarów ponoszone są przez Kupującego, zgodnie z cennikiem dostępnym na Stronie. Koszty dostarczenia Kupujący pokrywa w chwili dokonywania Płatności.

 

4. Ceny Towarów obejmujących Transakcję nie zawierają kosztów dostarczenia.

 

5. Płatność “za pobraniem” (czyli płatność dokonywana Kurierowi przy odbiorze przesyłki) nie dotyczy Transakcji obejmującej wykonanie Towarów na zamówienie Kupującego.

 

V. Realizacja płatności

 

 1. Kupujący może dokonać płatności w ramach Transakcji poprzez wybór jednej z form:

  1. przelew zwykły na rachunek Sprzedawcy

   mBank 50114020040000380281417799
   Sensatiano Katarzyna Brożek
   32-031 Mogilany, ul. Działy 5

   dla przelewów zagranicznych:
   IBAN: PL50114020040000380281417799
   SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK
   mBank S.A. FORMERLY BRE BANK S.A. (RETAIL BANKING)
   LODZ, Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2
   SORT CODE/numer rozliczeniowy - 11402004

  2. płatność “za pobraniem” - płatność gotówką lub kartą płatniczą (w zależności od możliwości technicznych Kuriera) przy odbiorze Towaru od Kuriera, za pokwitowaniem.

  3. przelew poprzez serwis PayPal poprzez wykorzystanie środków z konta lub użycie karty płatniczej zarejestrowanej w serwisie.

 1. gotówką w siedzibie Sprzedawcy lub jej sklepie stacjonarnym, za pokwitowaniem.

 

2. W tytule dokonywanej płatności należy podać imię i nazwisko w celu identyfikacji płatności.

3. Płatności można dokonać wyłącznie po potwierdzeniu Zamówienia, w przeciwnym wypadku płatność ta może nie zostać zaliczona w poczet Transakcji.

4. W przypadku wyboru płatności poprzez serwis PayPal, Sprzedawca pobiera opłatę manipulacyjną od Kupującego w wysokości 4,5% od każdej Transakcji (od kwoty brutto).

 

5. Płatność uznaje się za dokonaną po zaksięgowaniu kwoty Transakcji na koncie bankowym Sprzedawcy lub koncie w serwisie PayPal lub otrzymania gotówki przez Kuriera (alternatywnie potwierdzenie płatności kartą w momencie doręczenia przesyłki).

 

VI. Reklamacje

 

1. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towary wolne od wad w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego. Na zasadach wynikających z kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi za wady oraz określonych poniżej Kupujący ma prawo złożenia reklamacji.

 

2. Zgłoszenie reklamacyjne Kupujący powinien przekazać Sprzedawcy w formie pisemnej pocztą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tradycyjną na adres Sprzedawcy:

 

Sensatiano Katarzyna Brożek
32-031 Mogilany, ul. Działy 5

 

W zgłoszeniu Kupujący powinien w określić swoje żądanie związane z wadliwością Towaru.

Formularz można pobrać ze strony UOKiK:

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/formularze

 

3. Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia reklamacji jest wykazanie przez Kupującego faktu zawarcia Transakcji. W celu usprawnienia przebiegu reklamacji najlepiej dołączyć jakikolwiek dowód o tym świadczący (paragon, faktura, email z zamówieniem), szczególnie jeśli Kupujący w reklamacji podał inne dane adresowe niż w Zamówieniu, którego reklamacja dotyczy.

 

4. W przypadku niedopasowania obuwia, które jest objęte Transakcją sugeruje się raczej zgłoszenie korekty tęgości / długości na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Pomimo staranności przeprowadzenia pomiaru stóp przez Kupującego jest ono obarczone błędem pomiaru. Na dopasowanie obuwia do stóp mają również wpływ indywidualne preferencje Kupującego oraz możliwa zmiana obwodu (objętości) stóp w czasie, a także indywidualna wrażliwość stóp.

Kupujący korzystający z tej możliwości zobowiązany jest dostarczyć Towar na własny koszt na adres określony w ust. 2 powyżej. Sprzedawca nie obciąża kosztami korekty dopasowania Kupującego ani też kosztami odesłania poprawionego Towaru na adres znajdujący się na terenie RP wskazany przez Kupującego. Sprzedawca informuje, że może dokonać nieodpłatnej korekty dopasowania obuwia objętego Transakcją z zastrzeżeniem, iż koszty przesyłki poza granicami RP ponosi Kupujący.

 

5. Kupujący korzystający z uprawnień z tytułu rękojmi zobowiązany jest dostarczyć wadliwy Towar na koszt Sprzedawcy na adres określony w ust. 2 powyżej. Obciążenie Sprzedawcy kosztami dostarczenia Towaru ma miejsce jedynie w przypadku, gdy reklamacja Kupującego z tytułu wykonywania rękojmi jest uzasadniona. W przeciwnym przypadku kosztami dostarczenia Towaru obciążony zostanie Kupujący.

 

Sprzedawca poleca Kupującym odesłanie reklamowanych Towarów zwykłą przesyłką rejestrowaną (pocztową lub kurierską), za potwierdzeniem nadania.

 

Reklamowany Towar powinien zostać dostarczony Sprzedawcy w stanie kompletnym i czystym. Towar nie musi posiadać opakowania firmowego.

 

6. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Sprzedawca odpowiada za wady fizyczne Towaru, które istniały w chwili przejścia na Kupującego niebezpieczeństwa lub wynikły z przyczyny, która tkwiła w Towarze w tejże chwili. Zazwyczaj nie traktuje się jako wad obciążających Sprzedawcę:

 

a.uszkodzeń spowodowanych zwykłym, normalnym zużyciem Towaru,

 

b.uszkodzeń mechanicznych Towaru,

 

c.uszkodzeń spowodowanych nieprawidłowym użytkowaniem Towaru, w szczególności złą konserwacją lub jej brakiem, przemoczeniem, używaniem w sposób niezgodny z przeznaczeniem, lub złym dopasowaniem.

 

Domniemywa się natomiast, że wada lub jej przyczyna istniała w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Kupującego, jeżeli wada została stwierdzona przed upływem roku od dnia wydania Towaru.

 

7. Obuwie oferowane na Stronie jest produkowane ręcznie, z zachowaniem należytej staranności. Pomimo tego poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie się różnić między sobą.

 

8. Na Towar nie jest udzielana dodatkowa gwarancja, poza uprawnieniami przysługującymi z tytułu rękojmi.

 

VII. Zwrot towarów niezwiązany z rękojmią

 

1.Uprawnienia opisane w niniejszej części nie dotyczą Kupujących, którzy zawarli Transakcję w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

 

2. Kupujący ma prawo odstąpić od dokonanej Transakcji, składając w terminie 14 dni od daty objęcia w posiadanie Towaru będącego przedmiotem Transakcji oświadczenie (na przykład w formie pisma wysłanego pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Dla zachowania powyższego terminu wystarczy, aby oświadczenie zostało wysłane przez Kupującego przed jego upływem.

 

Oświadczenie o odstąpieniu od Transakcji może, ale nie musi być sporządzone przy wykorzystaniu formularza oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji udostępnione na stronie UOKiK:

 

http://www.uokik.gov.pl/download.php?id=1216

Jeżeli Kupujący wysyła oświadczenie pocztą tradycyjną, powinno być ono zaadresowane na:


Sensatiano Katarzyna Brożek

32-031 Mogilany, ul. Działy 5

 

3. Wykorzystując prawo odstąpienia Kupujący zobowiązany jest do zwrotu Towaru w stanie niezmienionym. Dopuszczalne zmiany stanu Towaru to zmiany będące wynikiem korzystania z Towaru w sposób niewykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie lub dostarczenie Towaru przed jego upływem (na adres Sprzedawcy w ust. 2)

 

7. Oferowany Towar na Stronie na ogół jest wykonywany na indywidualne zamówienie Kupującego. Sprzedawca zatem informuje, że:

 

Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

8. W przypadku odstąpienia przez Kupującego od Transakcji koszty zwrotu ponosi Kupujący.

 

9. Zwrot kwoty Kupującemu z tytułu odstąpienia od Transakcji następuje w terminie 14 dni od daty złożenia Sprzedacy przez Kupującego oświadczenia o odstąpieniu od Transakcji. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego Towaru.

 

10. Sprzedawca dokona zwrotu należnej kwoty Kupującemu na konto bankowe wskazane w oświadczeniu, o którym mowa w ust.2.

 

VIII. Postanowienia końcowe

 

 1. W momencie odebrania przesyłki od Kuriera, ale jeszcze przed potwierdzeniem jej odbioru zaleca się Kupującemu dokładne obejrzenie przesyłki w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń mechanicznych opakowania mogących mieć wpływ na uszkodzenie Towaru.

 2. Jeśli takie uszkodzenie zostanie stwierdzone, należy wypełnić i podpisać protokół szkody w obecności przedstawiciela Kuriera (o ile to możliwe). Najlepiej, by Kupujący nie przyjmował takiej przesyłki a o zaistniałej sytuacji niezwłocznie poinformował Sprzedawcę telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

 3. Spory między Kupującym a Sprzedawcą będą rozstrzygane przez sąd powszechny właściwy, zgodnie z przepisami Kodeksu postępowania cywilnego.

 

Ponadto konsument ma prawo skorzystać z pozasądowej drogi rozstrzygania roszczeń poprzez:

 • stały polubowny sąd konsumencki

 • miejskiego (powiatowego) rzecznika praw konsumentów

 • wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej

 

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

 

IX. Polityka prywatności i ochrona danych osobowych

 

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest “Sensatiano Katarzyna Brożek” (zwana dalej Sprzedawcą) z siedzibą w Mogilanach, ul. Działy 5, kod pocztowy 32-031, NIP: 6792790899. Kontakt: tel. 12 270 13 13, 12 270 15 01 e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się ze Sprzedawcą, na dane podane w powyższym ust. 1.

 3. Dane będą przetwarzane w celu realizacji Transakcji na podstawie udzielonej zgody przez Kupującego

 4. Dane mogą być udostępniane:
  - firmom kurierskim
  - firmie księgowej
  - firmie hostingowej, świadczącej usługi informatyczne (wyświetlanie Strony i komunikację mailową)
  w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie.

 5. Dane będą przechowywane przez okres 6 lat od ostatnio przeprowadzonej Transakcji.

 6. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

 7. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

 8. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych

 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

X. Polityka plików 'cookies'

 

Czym są pliki Cookies

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

 

Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego Sensatiano stosuje się  tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego Sensatiano. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

 

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

 

dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,

tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,

utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,

dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach serwisu internetowego Sensatiano możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

 

 • "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,

 • pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,

 • pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,

 • "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

 

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym Sensatiano z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

 

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego Sensatiano, a następnie wykorzystywane przez współpracujące z serwisem firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.

Obuwie taneczne, buty taneczne, buty do tańca towarzyskiego, obuwie ślubne, buty do ślubu
Copyright © 2009-2023 Sensatiano